2009-11-15
Ogłoszenia Duszpasterskie - XXXIII Niedziela Zwykła (15.11.2009r.)
1. Na zakończenie Roku Duszpasterskiego dnia 21 listopada (sobota) w katedrze rzeszowskiej odbędzie się Diecezjalny Kongres Rodzin. Dwie rodziny z naszej parafii zostaną przedstawione do odznaczenia. Szczegółowy program uroczystości na plakacie.

2. W przyszłą niedzielę - ostatnią niedzielę Roku Liturgicznego oddamy cześć Chrystusowi Królowi Wszechświata. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej
i KSM. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie aktu poświęcenia się rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu.

3. W poniedziałek (16 XI) dzień modlitw o beatyfikację Sł. Bożego Jana Pawła II, o bł. Boże dla Ojca św. Benedykta XVI i dla naszej Ojczyzny.

4. W tym tygodniu w liturgii przypada: we wtorek Wsp. św. Elżbiety, w środę Wsp. bł. Karoliny Kózki Dziewicy i Męczennicy - współpatronki naszej diecezji, we czwartek Wsp. bł. Salomei, piątek Wsp. św. Rafała Kalinowskiego, w sobotę Wsp. Ofiarowania N. M. Panny.

5. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. Bierzmowani w tym dniu mają katechezę o godz. 16.00.

6. W ubiegła niedziele zebraliśmy do puszek jako pomoc Kościołowi w potrzebie 418,39 gr.

7. Dziś składka na prace inwestycyjne w parafii.

8. Akcja Katolicka zaprasza potrzebujących po odbiór pomocy żywnościowej
w najbliższą sobotę od godz. 9.00. Ilość darów będzie wystarczająca, prosimy
o cierpliwość i wzajemną życzliwość.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Frysztak, Stęga, Szczur Dariusz, Szczur Marian, Jamróz
a o pokierowanie pracami prosimy Pana Kościelnego. Panu Kościelnemu wraz z ekipą dziękujemy za wiele prac przy kościele.