2018-10-21

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIX zwykła (21.10.2018r)

2018-10-21

2018-10-14

Ogłoszenia Duszpasterskie - Nedziela XXVIII zwykła (14.10.2018r)

2018-10-07

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXVII zwykła (07.10.2018r)
Copyright © 2018 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2018-04-08
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela Miłosierdzia (09.04.2018r)

1. W dzisiejszą II Niedzielę Wielkanocną poświęconą Miłosierdziu Bożemu dziękujmy Bogu za objawienie miłości miłosiernej świętej Siostrze Faustynie. Zechciejmy też zaczerpnąć jak najobficiej z przebitego boku Zbawiciela wiele łask i wypraszać miłosierdzie dla największych grzeszników oraz dusz w czyśćcu cierpiących. Rozpoczyna się Tydzień Chrześcijańskiego Miłosierdzia.

2. Po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

3. Dziś na Mszę św. prosimy parafian o przyniesienie jałmużny postnej zbieranej w rodzinach do skarbonek wielkopostnych. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Caritas.

4. W liturgii wspominamy: w poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

5. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. Po Mszy św. spotkanie Pań z Zespołu Caritas.

6. W III Niedzielę Wielkanocną, 15 kwietnia, rozpoczyna się X Tydzień Biblijny połączony z II Narodowym Czytaniem Pisma Świętego. W tym roku będzie czytany list do Rzymian

7. W dniach od 13 do 15 kwietnia br. w Domu Rekolekcyjnym w Niechobrzu odbędą się rekolekcje trzeźwościowe dla osób uzależnionych i współuzależnionych. Temat rekolekcji: Powstań i żyj. Rekolekcje poprowadzi ks. Grzegorz Kot - Diecezjalny Duszpasterz Trzeźwości. Koszt pobytu 80 zł. Zapisy pod tel. 17 863 59 63.

8. Bóg zapłać P. Kościelnemu i młodzieży za rozmontowanie świątecznej dekoracji i przygotowanie nowej na dzisiejszą niedzielę. Dziękujemy P. Wacławowi Hejnaszowi za prace na rzecz parafii.

9. Za tydzień składka na mozaikę.

10. Foldery o Bożym Miłosierdziu będą rozdawane przy wyjściu z kościoła. Prosimy je przyjąć. Ofiarodawcy składamy Bóg zapłać.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny : Barbara Nowak, Halina Pytlak, Maria Blat, Zofia Tylutka, Anna Kogut, Patrycja Wrońska, Lucyna Starzec.