2018-12-16

REKOLEKCJE ADWENTOWE - 16.12 - 18. 12. 2018r.

2018-12-10

2018-12-09

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela II Adwentu (09.12.2018r)

2018-12-03

Copyright © 2018 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2018-04-14
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela III Wielkanocna (15.04.2018r)

1. W dzisiejszą III Niedzielę Wielkanocną rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania Pisma św. w rodzinach.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w przyszłą niedzielę Niedziela Dobrego Pasterza i rozpocznie się Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

3. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. W tym dniu początek Triduum dla młodzieży przed sakramentem Bierzmowania. Również środa jest dniem adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej parafii. Wystawienie Pana Jezusa w monstrancji od godz. 16.00. Zapraszamy.

4. Również w środę po Mszy św. wieczornej spotkanie ministrantów i lektorów.

5. Sakrament Bierzmowania młodzież naszej parafii przyjmie w najbliższą sobotę w Kolbuszowej. Módlmy się w int. kandydatów.

6. Za tydzień składka na cele inwestycyjne parafii.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny : Jolanty Sitko, Elżbiety Micek, Roberta Skrzeczewskiego, Magdaleny Kret, Barbary Fitał, Kazimiera Fitał.