2018-11-19

2018-11-18

Ogłoszenia niedziela XXXIII zwykła (18.11.2018r)

2018-11-11

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXII zwykła (11.11.2018r)

2018-11-04

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXI zwykła (04.11.2018r)
Copyright © 2018 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2018-04-29
Ogłoszenia Duszpasterskie - V Niedziela Wielkanocna (29.04.2018r)

1. Dziś na maryjne czuwanie z Janem Pawłem II po Mszy św. o godz. 15.00 zaprasza KSM.

2. Za tydzień po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

3. W liturgii wspominamy: we wtorek wsp. św. Józefa Rzemieślnika odpust w Przedborzu, w środę wsp. św. Atanazego, we czwartek Uroczystość M B Królowej Polski-odpust w Widełce, w piątek wsp. św. Floriana Patrona strażaków.

4. Od wtorku rozpoczynamy nabożeństwa majowe. W dni powszednie nabożeństwa majowe o godz. 18.00 a później Msza św. w niedzielę majówka przed Mszą św. o godz. 15.00. Zachęcamy parafian szczególnie dzieci do licznego udziału w nabożeństwach majowych a także do śpiewania lub odmawiania Litanii przy kapliczkach i krzyżach przydrożnych.

5. W środę spowiedź dla dzieci z kl. III o godz. 16.00. We czwartek ( 3 maja) Uroczystość I Komunii św. dla uczniów kl. III podczas Mszy św. o godz. 11. 00, dlatego prosimy rodziców dzieci kl. II o dekorację świątyni.

6. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i sobota miesiąca maja. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź we czwartek od 17.00 dla dzieci i w piątek od 17.00 dla starszych i w sobotę od 17.00. W I piątek miesiąca Msze wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezus a rano o godz.6.30 i  popołudniu o godz. 17.00. W tym dniu chorych odwiedzimy z posługą kapłańską od godz. 8.00. W sobotę prosimy Grupę Modlitewną i  Różę Bronisławy Kardyś. Zachęcamy do odprawiana  pięciu pierwszych sobót miesiąca.

7. Za tydzień na sumie Rocznica I-szej Komunii św. dla uczniów z kl. IV.

8. Za tydzień odpust w Porębach Dymarskich. Również w tym dniu z racji Imienin Ks. Dziekana zechciejmy polecić Dobremu Bogu przez pośrednictwo świętego Stanisława, Księdza Solenizanta by wyprosić mu potrzebne łaski i błogosławieństwo w dalszej posłudze kapłańskiej. Uroczysta Msza św. w int. Ks. Dziekana w niedzielę o godz. 10.00.

9. We wtorek próba generalna dla dzieci i rodziców przed pierwszą Komunią o godz. 17.00.

10. W środę dzień flagi narodowj prosimy o wywieszenie flag.

11. Na majówkę w Hucie Komorowskiej w muzeum im. Kard. Kozłowieckiego zaprasza wszystkich chętnych AK i Caritas 20 maja tj. niedziela o godz. 16.45 wyjazd z parkingu własnymi samochodami.

12. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania Rodziny Krystyny Magda, Anny Baran, Zofii Kata, Stanisława Katy.