Parafia Werynia Parafia Werynia Parafia Weryniaa Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni
Ogłoszenia

2019-04-21

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego (21.04.2019r)

2019-04-15

Intencje Mszalne

2019-04-14

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela Palmowa (14.04.2019r)

2019-04-07

Ogłoszenia Duszpasterskie - V Niedziela Wielkiego Postu (07.04.2019r)
Copyright © 2019 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.
Realizacja CodeGroup
Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni

Ogłoszenie

2018-05-06
Ogłoszenia Duszpasterskie - VI Niedziela Wielkanocna (06.05.2018r.)

  1. Dziś po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

  2. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają Dni Krzyżowe, czyli dni modlitw o urodzaje. W te dni błagać będziemy w litanii do Wszystkich Świętych o urodzaje i błogosławieństwo Boże we wszelkiej ludzkiej pracy. Prosimy ozdobić krzyże.

  3. W liturgii wspominamy: we wtorek Uroczystość św. Stanisława Bp i M, Patrona Polski.

  4. W środę Nowenna do M B N Pomocy. Po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy uczniów z kl. II gimnazjum i VII Sz. Podstawowej.

  5. W piątek rozpocznie się Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

  6. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

  7. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała dlatego prosimy o przygotowanie ołtarzy na uroczystą procesję. W tym roku zwracamy się o wykonanie dekoracji do kolejnych Rodzin. Ołtarz Iod P. Jana Kabały do Zofii Mytych, Ołtarz II Andrzeja Nowaka do Józefa Frysztak, Ołtarz III- P. Marii Pyra do P. Aliny Bieleń, Ołtarz IV – Barbary Nabożny do P. Tomasza Kuliga.

  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania Rodziny: Agaty Rogowicz, Krystyny Godlewskiej, Mirosławy Cieśla, Teresy Kardyś, Agaty Gul.

  9. Na życzenie Rodziny + Marii Batory od 2 maja rozpoczęła się druga gregorianka i będzie kontynuowana do 31 maja.

  10. Trwają nabożeństwa majowe. Jeszcze raz zachęcamy do wspólnej modlitwy. Zapraszamy zwłaszcza dzieci. Prosimy Rodziców i Dziadków o zachęcenie dobrym słowem i własnym przykładem.