2018-09-17

2018-09-16

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIV zwykła (16.09.2018r)

2018-09-09

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIII zwykła (09.09.2018r)

2018-09-02

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXII zwykła (02.09.2018r)
Copyright © 2018 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2018-05-06
Ogłoszenia Duszpasterskie - VI Niedziela Wielkanocna (06.05.2018r.)

1. Dziś po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

2. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają Dni Krzyżowe, czyli dni modlitw o urodzaje. W te dni błagać będziemy w litanii do Wszystkich Świętych o urodzaje i błogosławieństwo Boże we wszelkiej ludzkiej pracy. Prosimy ozdobić krzyże.

3. W liturgii wspominamy: we wtorek Uroczystość św. Stanisława Bp i M, Patrona Polski.

4. W środę Nowenna do M B N Pomocy. Po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy uczniów z kl. II gimnazjum i VII Sz. Podstawowej.

5. W piątek rozpocznie się Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

6. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

7. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała dlatego prosimy o przygotowanie ołtarzy na uroczystą procesję. W tym roku zwracamy się o wykonanie dekoracji do kolejnych Rodzin. Ołtarz Iod P. Jana Kabały do Zofii Mytych, Ołtarz II Andrzeja Nowaka do Józefa Frysztak, Ołtarz III- P. Marii Pyra do P. Aliny Bieleń, Ołtarz IV – Barbary Nabożny do P. Tomasza Kuliga.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania Rodziny: Agaty Rogowicz, Krystyny Godlewskiej, Mirosławy Cieśla, Teresy Kardyś, Agaty Gul.

9. Na życzenie Rodziny + Marii Batory od 2 maja rozpoczęła się druga gregorianka i będzie kontynuowana do 31 maja.

10. Trwają nabożeństwa majowe. Jeszcze raz zachęcamy do wspólnej modlitwy. Zapraszamy zwłaszcza dzieci. Prosimy Rodziców i Dziadków o zachęcenie dobrym słowem i własnym przykładem.