Parafia Werynia Parafia Werynia Parafia Weryniaa Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni
Ogłoszenia

2019-02-18

Intencje Mszalne

2019-02-17

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela VI zwykła (17.02.2019r)

2019-02-11

Intencje Mszalne

2019-02-10

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela V zwykła (10.02.2019r)
Copyright © 2019 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.
Realizacja CodeGroup
Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni

Ogłoszenie

2018-06-03
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela IX zwykła (03.06.2018r)

 1. Dziś po sumie procesja Eucharystyczna a po zakończeniu zmiana Tajemnic Różańcowych.

 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek wsp. św. Bonifacego, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa( w tym dniu nie obowiązuje post),

 3. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. Po nabożeństwie spotkanie dla członków i sympatyków AK. Temat spotkania „ Chrześcijańska wizja człowieka” a poprowadzi je profesor Uniwersytetu JPII w Krakowie ks. dr Krzysztof Tyburowski. Zapraszamy.

 4. Bóg zapłać wszystkim którzy przyczynili się do pięknego przeżycia Uroczystości Bożego Ciała i tak: P. Kościelnemu, rodzinom, które przygotowywały piękne ołtarze, LSO, strażakom za udział w galowych strojach i czuwanie nad bezpieczeństwem procesji, dzieciom, noszącym obrazy, feretrony, P. Organiście oraz wszystkim za pobożny udział w liturgii.

 5. We czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała, błogosławieństwo dzieci, wianków i ziół. Zachęcamy rodziców i dzieci do jak najliczniejszego udziału w procesjach. W tym dniu z racji pierwszego czwartku miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

 6. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

 7. Zaproszenie na Pieszą Pielgrzymkę z Rzeszowa na Jasną Górę. Bliższe informacje w zakrystii.

 8. Bóg zapłać Małgorzacie Rozmus za pomoc w miesiącu maju.

 9. PZ Caritas składa serdeczne podziękowania parafianom którzy licznie uczestniczyli w majówkach pod krzyżami i kapliczkami w dniach od 21-27 maja. Dziękujemy ich opiekunom za przybranie, zadbanie o otoczenie a panom Kazimierzowi Magdzie, Jackowi Rząsie, Hubertowi Batoremu i Franciszkowi Skrzeli za przewóz ławek.

 10. Na spektakl przybliżający postać i posłannictwo Rozalii Celakówny zaprasza MDK w Kolbuszowej w najbliższy piątek godz. 19.30.

 11. W Domu Pamięci Ludowej od środy (6 czerwca) będzie można obejrzeć wystawę fotograficzną „40 lat naszej parafii”. Zapraszamy w środy, piątki i niedziele po wieczornej Mszy św.

 12. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Haliny Reguła, Lucyny Wiącek, Agnieszki Wit, Krystyny Starzec, Zofii Tendera.