2018-08-17

PIELGRZYMKA PARAFIALNA Z WERYNI DO SOKÓŁKI 17 - 18 SIERPNIA 2018 R.

2018-08-13

2018-08-13

Uroczystości 40 LECIA PARAFII - ZAPROSZENIE

2018-08-12

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XIX zwykła (12.08.2018r)
Copyright © 2018 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2018-07-08
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XIV zwykła (08.07.2018r)

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w środę święto św. Benedykta patrona Europy, we czwartek wsp. św. Brunona z Kwerfurtu, w piątek wsp. św. Andrzeja Świerada i Benedykta,

2. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy.

3. Biskup Rzeszowski Jan Wątroba zachęca a Uniwersytet Rzeszowski zaprasza do studiowania na kierunku „Nauki o rodzinie”. Po pierwszym stopniu zdobywa się tytuł licencjata, a na drugim tytuł magistra. Więcej informacji na plakacie.

4. Za tydzień składka na cele inwestycyjne parafii.

5. Rada Sołecka, KGW, OSP, Szkoła Podstawowa zapraszają na „Dni Weryni” dziś tj. 8 lipca rozpoczęcie o godz. 15.00 Mszą św. w naszym kościele.

6. Dziękujemy osobom, które wykonywały wiele prac porządkowych i poprawiających estetykę naszej miejscowości przed Dniami Weryni.

7. Bóg zapłać P. Janowi Bańce z Cmolasu za usunięcie problemu z zamkiem przy drzwiach wejściowych do kościoła.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Krystyny Zielińskiej, Anny Fołta, Jana Tęczy, Dawida Tęczy, Romana Bańkowskiego.