2018-09-17

2018-09-16

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIV zwykła (16.09.2018r)

2018-09-09

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIII zwykła (09.09.2018r)

2018-09-02

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXII zwykła (02.09.2018r)
Copyright © 2018 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2018-08-26
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXI zwykła (26.08.2018r)

1. Dziś w katedrze dzień diecezjalnego dziękczynienia za plony. Módlmy się w int. ciężkiej pracy rolników. Dziękujemy delegacji, która reprezentuje naszą parafię podczas uroczystości. Za tydzień podobna uroczystość dożynkowa na Jasnej Górze.

2. Za tydzień po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek wsp. św. Moniki, we wtorek wsp. św. Augustyna, wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela,

4. W środę nowenna do M B N Pomocy. Zapraszamy.

5. W tym tygodniu przypada I-sza sobota miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu godzinę przed Mszą św. Prosimy Grupę modlitewną o prowadzenie adoracji a Różę Marii Jamróz o modlitwę różańcową. W tym dniu zapraszamy dzieci i młodzież do skorzystania ze spowiedzi przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

6. W sobotę 1 września pamiętajmy w modlitwach o ofiarach II wojny światowej.

7. Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Joanny Wójcickiej, Ewy Serafin, Alicji Sitarz, Sławomira Wrońskiego, Artura Węgrzyna.

Do użytku wewnętrznego