Parafia Werynia Parafia Werynia Parafia Weryniaa Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni
Ogłoszenia

2019-08-19

Intencje Mszalne

2019-08-18

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XX zwykła (18.08.2019r.)

2019-08-11

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XIX zwykła (11.08.2019r.)

2019-08-04

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XVIII zwykła (04.08.2019r.)
Copyright © 2019 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.
Realizacja CodeGroup
Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w WeryniParafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni

Ogłoszenie

2018-09-02
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXII zwykła (02.09.2018r)

  1. Po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy : w poniedziałek wsp. św. Grzegorza Wielkiego, w sobotę święto Narodzenia N M Panny będziemy święcić ziarno na zasiew, w następną niedzielę odpust w Kolbuszowej, suma o godz. 11.00.

  3. W poniedziałek nabożeństwo na rozpoczęcie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej o godz. 800. Do udziału zapraszamy dzieci z przedszkola z rodzicami, dzieci szkolne oraz nauczycieli, wychowawców i rodziców.( Przedszkole zapewnia opiekę dla dzieci od rana) W czasie Mszy św. będziemy dziękować Bogu za szczęśliwe wakacje i prosić o Boże błogosławieństwo na nowy rok szkolny.

  4. W środę nowenna do M B N Pomocy.

  5. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek i piątek miesiąca. W te dni wystawienie Najświętszego Sakramentu godzinę przed Mszą św. i okazja do spowiedzi. W pierwszy piątek miesiąca Msze św. o godz. 6.30 i 00. Chorych z posługą duszpasterską w tym dniu odwiedzimy od godz. 8.00.

  6. W tym tygodniu rozpoczną się spotkania formacyjne po wieczornych Mszach św. W środę spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej, we czwartek spotkanie kandydatów do bierzmowania, w piątek KSM zaprasza osoby chętne do działania od VII kl. i starsze, w sobotę na godz. 9.00 zaprasza Oaza, dzieci od III kl. Sz. P. i starsze. Na pierwsze powakacyjne spotkanie scholi zapraszają P. Starcowie w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 zwłaszcza dzieci które jeszcze nie należą do scholi a chciałyby chwalić Boga swoim głosem.

  7. Serdeczne Bóg zapłać Kamilowi Czachorowi za posługę kościelnego podczas minionych wakacji.

  8. Bóg zapłać P. Lucynie Kwaśnik za zorganizowanie pielgrzymki do Kodnia i Sokółki, a Strażakom, Paniom z KGW, KSM-owi i Oazie za udział w dożynkach gminnych i diecezjalnych. P. Kazimierzowi Kurdzielowi dziękujemy za zorganizowanie transportu wieńca. Dziękujemy delegacji, która dziś nas reprezentuje na dożynkach w Częstochowie.

  9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Joanny Sajdak, Moniki Rząsa, Doroty Skowrońskiej, Weroniki Trojnackiej, Wioletty Trojnackiej.


 Do użytku wewnętrznego