2019-01-14

2019-01-13

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela Chrztu Pańskiego (13.01.2019r)

2019-01-07

2019-01-06

Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Objawienia Pańskiego (06. 01. 2019r.)

2018-09-09
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIII zwykła (09.09.2018r)

1. Obecna niedziela rozpoczyna Tydzień Wychowania Chrześcijańskiego.

2. Dziś o godz. 11.00 suma odpustowa w Kolegiacie w Kolbuszowej.

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy : w środę wsp. N M Panny Rzeszowskiej, we czwartek wsp. św. Jana Chryzostoma, w piątek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w sobotę wsp. N M Panny Bolesnej.

4. W środę nowenna do M B N Pomocy. Zapraszamy szczególnie dzieci z kl. III Sz. P. i młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie Pań z Zespołu Caritas.

5. W niedzielę, 16 września br., Kościół w Polsce będzie obchodził 51. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.

6. Za tydzień po Mszy św. o godz. 10.00 prosimy Rodziców młodzieży z kl. VIII i III gimnazjum na spotkanie w związku z Sakramentem Bierzmowania.

7. Za tydzień składka na cele inwestycyjne parafii.

8. Dziś po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie scholi.

9. Po pielgrzymkowe spotkanie dla pątników na Jasną Górę jutro na Skansenie o godz. 16.00.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Krystyny Filipek, Marii Pytlak, Małgorzaty Wachnickiej, Zdzisława Wachnickiego, Małgorzaty Pytlak.

Do użytku wewnętrznego