2019-11-11

2019-11-10

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXII zwykła (10.11.2019r.)

2019-11-03

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXI zwykła (03.11.2019r.)

2019-10-28

Intencje Mszalne (28.10.-03.11. 2019 r.)

2018-11-11
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXII zwykła (11.11.2018r)

1. Dziś przypada 100 rocznica odzyskania Niepodległości Polski. Po Mszy św.
    o godz. 15.00 odbędzie się montaż słowno - muzyczny przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej i Scholę. Do udziału w tym nabożeństwie zapraszamy parafian, zwłaszcza tych z których Rodziny ktoś oddał życie za Ojczyznę.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek wsp. św. Jozafata Kuncewicza, we wtorek wsp. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, w sobotę wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, w niedzielę wsp. bł. Karoliny Patronki diecezji

3. Już za kilka dni przeżywać będziemy drugą rocznicę proklamacji Jubileuszowego Aktu przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Ogólnopolskie obchody odbędą się 17 i 18 listopada br. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Będziemy wtedy dziękować za odzyskaną wolność, ale też prosić o Boże błogosławieństwo dla całego naszego Narodu. W samą uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, 25 listopada br., odnówmy Jubileuszowy Akt we wszystkich 16 listopada br. rozpocznie się nowenna przygotowująca do tego dnia. Biskupi polscy proszą wszystkich wiernych o modlitewne i czynne zaangażowanie się w uroczystości najbliższych dni.

4. W środę Nowenna do M B N Pomocy. Zapraszamy szczególnie dzieci z kl. III Sz. P. młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie kandydatów do Bierzmowania z kl. III gimnazjum i VIII Sz. P.

5. Modlitwy wypominkowe za zmarłych po Mszy św. wieczornej w dni powszednie.

6. Bóg zapłać za ofiary na rzecz prześladowanych chrześcijan w Pakistanie, złożyliśmy 720, 62gr.

7. Bóg zapłać P. Stanisławowi Wilkowi za konserwację jednego z kinkietów. Również serdecznie dziękujemy za grabienie i wywóz liści P. Jackowi Rząsie i wspomagającym go Marcinowi Blat, Michałow Mytychowi, Remigiuszowi Zawadzkiemu i Mateuszowi Frysztakowi. Bóg zapłać P. Edwardowi Sudołowi za prace kamieniarskie.

8. Za tydzień składka na cele inwestycyjne parafii.

9. Bóg zapłać wszystkim którzy włączyli się w zbiórkę elektrośmieci.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy kolejne Rodziny: Jamróz Marii, Marty Bryk, Grażyny Pupa, Feliksa Białka, Agnieszki Białek, Józefa Białka, Danuty Pyra, Marii Dragan

Do użytku wewnętrznego