2019-04-21

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego (21.04.2019r)

2019-04-15

2019-04-14

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela Palmowa (14.04.2019r)

2019-04-07

Ogłoszenia Duszpasterskie - V Niedziela Wielkiego Postu (07.04.2019r)

2019-01-06
Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Objawienia Pańskiego (06. 01. 2019r.)

1. Dzisiejsza Uroczystość jest dniem pomocy misjom, dlatego modlimy się za misje i misjonarzy a ofiary składane na tace zostaną przekazane jako fundusz misyjny. Pamiętajmy w modlitwach o naszych Biskupach którzy, również dziś przeżywają rocznicę święceń. Za tydzień po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

2. Dziś koncert kolęd w wykonaniu zespołu z Majdanu Królewskiego, zespołu „Jarzębinki” oraz scholi młodszej przed godz. 10.00 i po Mszy św. Po koncercie wolne datki na cel chrytatywny.

3. Dalszy ciąg kolędy. W poniedziałek Ks. Prałat od godz. 14.00 rodziny od P. Mariana Piórka do P. Marii Magda, ks. proboszcz od godz. 14.00 odwiedzi parafian mieszkających na Kolonii od. P. Romana Bańkowskiego do do P. Piotra Frysztaka, wtorek ks. Prałat od godz. 14.00 od P. Ryszarda Stróża do P. Janusza Bielenia, ks. proboszcz od godz. 14.00 od P. Jacka Przywary, środa ks. Prałat od godz. 14.00 parafian mieszkających w bloku I klatka od P. Mariusza Mierzejewskiego oraz rodziny przy technikum do P. Franciszka Skrzeli, ks. proboszcz od godz. 15.00 parafian od P. Zofii Tendera do P. Witolda Cesarza, sobota od godz. 8.00 jeden kapłan od P. Leszka Bielenia do P. Józefa Rębisza, drugi kapłan od P. Andrzeja Grabca do P. Adama Zygo.

4. Zapraszamy na opłatek członków AK, Rady Parafialnej i Zespołu Caritas w niedzielę 27 stycznia po Mszy św. o godz. 15.00.

5. Bóg zapłać P. Stanisławowi Antosowi za odśnieżenie parkingów i dojazdu do kościoła.

6. Młodzież KSM w liczbie 18 osób przygotowała na dzisiejszą niedzielę, dla każdego uczestnika Mszy św. słodki podarunek ze „Słowem na niedzielę” Dziękujemy im za ten podarunek.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Teresa Majewska, Katarzyna Płaza, Alicja Czachor, Celina Michałek, Zofia Winiarczyk