2019-08-19

2019-08-18

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XX zwykła (18.08.2019r.)

2019-08-11

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XIX zwykła (11.08.2019r.)

2019-08-04

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XVIII zwykła (04.08.2019r.)

2019-01-13
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela Chrztu Pańskiego (13.01.2019r)

1. Dziś po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

2. Jutro w liturgii rozpoczyna się okres zwykły w ciągu roku, jednakże kolędy tradycyjnie śpiewamy do Matki Bożej Gromnicznej.

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w sobotę Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara patrona naszej diecezji.

4. W środę Nowenna do MBN Pomocy. Po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania. Grupa starsza. Proszę przynieść uzupełnione

5. Od piątku rozpoczyna się Tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

6. Na spotkanie opłatkowe na plebanię zapraszamy AK, Radę Duszpasterską i Zespół Caritas w niedzielę (27 stycznia) po Mszy św. o godz. 15.00.

7. Wdzięczność i podziękowanie wyrażamy wszystkim Rodzinom za okazaną życzliwość i wszelkie dobro podczas zakończonej wizyty duszpasterskiej. W int. wszystkich Parafian, którzy otworzyli swoje domy i przyjęli Boże bł. zostanie odprawiona Msza św. w najbliższą środę o godz. 17.00.

8. Bóg zapłać kapeli z Huty Komorowskiej zespołowi „Jarzębinki” i Scholi Młodszej i za piękny koncert kolęd w Uroczystość Objawienia Pańskiego. Młodzieży z KSM-u dziękujemy za słodkie prezenty ze „Słowem na niedzielę”.

9. Bóg zapłać P. Zbigniewowi Pytlakowi za pracę przy odśnieżaniu przy kościele, na parkingu i drogach dojazdowych do kościoła.

10. Za tydzień składka na cele parafialne. Już po 22 stycznia artyści obiecali położyć na ścianie (tam gdzie jest umieszczony obraz Jezusa Miłosiernego) kolejną część mozaiki.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Zofii Kiwak, Stanisława Bebło, Zofii Frysztak, Macieja Frysztaka, Bogdana Pyry, Marii Pyra