2009-12-25
Uroczystość Narodzenia Pańskiego - 25.12.2009r
1. Jutro przypada Święto św. Szczepana - pierwszego męczennika. Porządek nabożeństw niedzielny godz. 8, 10, 15 . W czasie Mszy św. poświęcimy owies. Taca jutrzejsza przeznaczona będzie na potrzeby Instytutu J P II w Rzeszowie.

2. Jest do nabycia nowy świąteczny numer Maksymiliana

3. Serdeczne "Bóg zapłać" składamy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia świąt Bożego Narodzenia. I tak:
a) Panu Kościelnemu i Panu Adamowi Rząsie za przygotowanie nowej szopki wszelkie prace przedświąteczne w kościele i przed kościołem,
b) Parafianom za ofiarowanie choinek
c) Młodzieży KSM za pomoc w wystroju świątyni
d) Liturgicznej Służbie Ołtarza,
e) Młodzieży za przygotowanie czuwania przed Pasterką,
f) Panu Organiście
g) Wszystkim, których nie wymieniliśmy po nazwisku, a którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie Uroczystości.

2. Ciesząc się z faktu przyjścia na świat Syna Bożego życzymy Parafianom, Dobrodziejom i przybyłym do nas Gościom radosnych, zdrowych, przeżywanych z Bogiem świąt Bożego Narodzenia oraz dużo łask i wszelkiego dobra od Bożej Dzieciny.