2019-08-11
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XIX zwykła (11.08.2019r.)

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP, po Mszach św. poświęcenie ziół i kwiatów, w tym dniu odpust w Ostrowach Tuszowskich, w sobotę wsp. św. Jacka.

2. W środę odpust w naszej parafii ku czci św. Maksymiliana. Suma będzie o godz. 11.00 odprawi ją i kazanie wygłosi ks. dr Piotr Potyrała. Na tę Mszę św. zapraszamy strażaków, niosących obrazy, feretrony, dzieci I- komunijne w strojach, chłopców do dzwonienia a dziewczynki do sypania kwiatów. Druga Msza św. o godz. 18.00. Z racji odpustu prosimy parafian,aby jak najliczniej uczcili naszego Patrona i skorzystali z łaski odpustu.

3. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy.

4. Bóg zapłać za pomoc przed uroczystością odpustową: P. Arkadiuszowi Dypie i P. Julianowi oraz P. Robertowi Kurdzielowi.

5. Wyjazd na pielgrzymko-wycieczkę do Zamościa i Radecznicy, w sobotę o godz. 5.45 z parkingu przy kościele. Program na stronie parafialnej i w gablocie.

6. Za tydzień składka na cele inwestycyjne parafii.

7. Zapraszamy na Festyn Rodzinny dziś od 14.30 do 19.00 na placu obok szkoły.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania na wtorek godz. 19.30 prosimy Rodziny: Małgorzaty Kwaśnik, Bronisławy Grzywacz, Alicji Sitarz, Czesława Plizgi, Grzegorza Starca. Natomiast na sobotę prosimy Rodziny: Zbigniewa Starca, Artura Węgrzyna, Joanny Sajdak, Zofii Jamróz, Krystyny Filipek, Moniki Rząsa

9. Na życzenie rodziny + Bogdana Pyry Msze św. zamawiane indywidualnie i od uczestników pogrzebu zostały przekazane poza parafię i zostaną odprawione w formie gregorianek od 15 sierpnia do 13 października 2019r.

Do użytku wewnętrznego