2019-11-11

2019-11-10

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXII zwykła (10.11.2019r.)

2019-11-03

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXI zwykła (03.11.2019r.)

2019-10-28

Intencje Mszalne (28.10.-03.11. 2019 r.)

1. Dziś przeżywamy kolejny - XIX Dzień Papieski. Z tej racji jak co roku zbierać będziemy ofiary do puszek na zewnątrz kościoła na rzecz stypendiów dla młodzieży uzdolnionej a pochodzącej z rodzin ubogich.

2. W poniedziałek zapraszamy na różaniec wszystkich nauczycieli, wychowawców, pracowników szkoły; emerytowanych i pracujących obecnie aby wypraszać dla nich potrzebne łaski.

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek wsp. św. Teresy od Jezusa, we wtorek wsp. św. Jadwigi Śląskiej-40 rocznica wyboru na papieża św. Jana Pawła II będziemy dziękować za Jego pontyfikat, w środę wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego, we czwartek przypada święto św. Łukasza, Ewangelisty – patrona Służby Zdrowia. Zapraszamy wszystkich lekarzy i siostry pielęgniarki do udziału w nabożeństwie dla których wypraszać będziemy potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo.

4. We wtorek, 15 października br., przeżywać będziemy w Polsce kolejny Dzień Dziecka Utraconego. Dzień ten ma przypominać o problemach rodziców po stracie dziecka oraz przywołać pamięć wszystkich dzieci zmarłych na każdym etapie życia i z jakiegokolwiek powodu.

5. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. Zapraszamy szczególnie dzieci z kl. III Sz. P. i młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie dla młodzieży z kl. VIII.

6. W następną niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny. W modlitwie różańcowej pamiętajmy o dziełach misyjnych Kościoła i otaczajmy modlitwą misjonarzy zwłaszcza pochodzących z naszej diecezji.

7. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach Różańcowych o godz. 17.00 a dla pracujących o godz. 20.00.

8. Za tydzień składka na cele inwestycyjne parafii.

9. W najbliższym czasie rozpoczną się prace przy budowie ścianki za krzyżem(26 m2) i dlatego przez pewien czas Msze św. w ciągu tygodnia sprawowane będą w kaplicy.

10. Dziś wybory do parlamentu przypominamy o obowiązku uczestniczenia w nich.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Czesława Mytycha, Katarzyny Czachor, Adeli Lenart, Marii Tylutkiej, Katarzyny Koń.

Do użytku wewnętrznego