2019-11-11

2019-11-10

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXII zwykła (10.11.2019r.)

2019-11-03

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXI zwykła (03.11.2019r.)

2019-10-28

Intencje Mszalne (28.10.-03.11. 2019 r.)

2019-10-27
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXX zwykła (27.10.2019r.)

1. Dziś obchodzimy rocznicę poświęcenia naszego kościoła parafialnego. Dziękując Bogu za piękną świątynię, pamiętajmy w naszych modlitwach o fundatorach, budowniczych i dobrodziejach. W tej intencji ofiarujemy Różaniec, na który zapraszamy wszystkich parafian.

2. Za tydzień zmiana Tajemnic Różańcowych.

3. W środę Nowenna do M B N Pomocy oraz zakończenie nabożeństw Różańcowych. Dzieci prosimy o przyniesienie „sprawdzianików różańcowych”we czwartek.

4. W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 8.00 i 10.00. Odpust w Kolbuszowskiej Kolegiacie o godz. 11.00. Po południu Msza św. w intencji wszystkich zmarłych parafian o godz. 14.00. a po niej procesja na cmentarz. W sobotę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.

5. Spowiedź przed uroczystością Wszystkich Świętych w środę i czwartek przed wieczorną Mszą św. i w czasie różańca o godz. 20.00. We czwartek odwiedzimy chorych od godz. 8.00.

6. W tym tygodniu przypada I-szy piątek i sobota miesiąca. W sobotę adoracja godzinę przed Mszą św. wieczorną. Z racji I soboty miesiąca prosimy o poprowadzenie modlitwy Różańcowej, Różę Marii Jamróz.

7. Modlitwy wypominkowe za zmarłych po Mszy św. wieczornej.

8. Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli.

9. W niedzielę, 3 listopada, w ramach akcji Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, jest prośba o zbiórkę do puszek na ten cel.

10. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do prac: P. Robertowi Skrzeczewskiemu, Zbigniewowi Zawadzkiemu, Krystianowi Pyrze, Remigiuszowi Zawadzkiemu i Marcinowi Blat oraz organizującemu P. Jackowi Rząsie. Bóg zapłać P. Janowi Bańce za prace na rzecz naszej parafii. Prace przy wznoszeniu ścianki za ołtarzem potrwają przypuszczalnie do świąt.

11. Bóg zapłać rodzicom którzy podjęli się opieki młodzieży w czasie rekolekcji przed bierzmowaniem.

12. Po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie scholi.

13. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy kolejne Rodziny: Marii Blat, Łukasza Blat, Marii Drąg, Marty Bryk, Marii Jamróz, Grażyny Pupa.

Do użytku wewnętrznego