2019-11-11

2019-11-10

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXII zwykła (10.11.2019r.)

2019-11-03

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXI zwykła (03.11.2019r.)

2019-10-28

Intencje Mszalne (28.10.-03.11. 2019 r.)

2019-11-03
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXI zwykła (03.11.2019r.)

1. Po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

2. Zakończyły się nabożeństwa październikowe. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w modlitwę; rodzicom, dzieciom, grupom, Małgorzacie Rozmus, Jackowi Rząsie i Agnieszce Śnieżek.

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek wsp. św. Karola Boromeusza, w sobotę święto poświęcenia Bazyliki Lateraneńskiej.

4. W środę Nowenna do M B N Pomocy. Zapraszamy dzieci z kl. III i młodzież z kl. VIII. Po Mszy św. zbiórka na parkingu i wyjazd na różaniec na cmentarz w Kolbuszowej. Zapraszają Akcja Katolicka i Zespół Caritas.

5. We czwartek I-szy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja godzinę przed wieczorną Mszą św.

6. Modlitwy wypominkowe za zmarłych po Mszy św. wieczornej. Natomiast dodatkowo w każdy poniedziałek listopada różaniec za zmarłych o godz. 20.00.

7. Dziś w ramach akcji Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, jest prośba o zbiórkę do puszek na ten cel.

8. Dziękujemy za użyczenie i przygotowanie rusztowań do dalszych prac Stanisławowi Zielińskiemu, pomagali P. Grzegorz Zieliński, Piotr i Paweł Starcowie, Jacek Rząsa. Prace trwały we czwartek od 21.00-24.00 i w sobotę od 12.00 – 15.00. Bóg zapłać.

9. Po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie scholi.

10. Prosimy o zainteresowanie się filmem „Nieplanowane”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy kolejne Rodziny: Feliksa Białka, Agnieszki Białek, Danuty Pyra, Józefa Białka, Marii Dragan, Katarzyny Oko, Bożeny Kościelny.

Do użytku wewnętrznego