2010-11-07
Ogłoszenia Duszpasterskie - XXXII Niedziela Zwykła (07.11. 2010r.)
1. We czwartek 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości (92 rocznica odzyskania niepodległości) podczas wieczornego nabożeństwa modlić się będziemy w int. naszej Ojczyzny i za poległych w jej obronie. Prosimy o wywieszenie flag narodowych.

2. W tym tygodniu w liturgii przypada: we wtorek Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Lateraneńskiej., w środę wsp. św. Leona Wielkiego, we czwartek wsp. św. Marcina z Tours, w piątek wsp. św. Jozafata Kuncewicza, w sobotę wsp. śś. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna pierwszych polskich męczenników.

3. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie ministrantów i lektorów.

4. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Zespołu ?Caritas?.

5. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy, Msza św. a później kataecheza dla kandydatów do bierzmowania.

6. Za tydzień przeżywać będziemy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym dlatego podejmiemy modlitwę w tej intencji. Również za tydzień po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

7. Spotkanie uczstników pielgrzymki do Ziemi Świętej z Ks. organizującym wyjazd będzie miało miejsce za tydzień 14 XI po Mszy św. o godz. 15.00.

8. Również w najbliższą niedzielę prosimy o składkę jako doroczną pomoc dla budującego się kościoła w Zarębkach.

9. Serdecznie dziękujemy P. Lucynie Kwaśnik za pozyskanie artykułów żywnościowych na rzecz parafii a P. Andrzejowi Nowakowi za zorganizowanie transportu, załadunku i rozładunku towarów. Dziękujemy osobom, które bezinteresownie poświęciły czas przy rozdzielaniu darów.

10. Dziękujemy Róży P. Czesława Wika za poprowadzenie modlitwy w I sobotę miesiąca. Bóg zapłać Agnieszce Blat i Jackowi Rząsie za dekoracje na listopad a P. Annie Stachnik za ofiarowanie materiału do dekoracji.

11. Bóg zapłać młodzieży za prace przy plebani.

12. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Maria Głowiś, Maria Magda, Genowefa Pyra, Anna Baran, Halina Orzech a o pokierowanie pracami prosimy Pana Kościelnego.