2010-12-05
Ogłoszenia Duszpasterskie - II Niedziela Adwentu (05.12. 2010r.)
1. Dzisiejsza niedziela, zgodnie z zarządzeniem Konferencji Episkopatu Polski jest dniem modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie. W związku z tym we wszystkich kościołach naszej Ojczyzny przeprowadzana jest zbiórka do puszek. Zechciejmy swoją modlitwą i ofiarą wesprzeć Kościół na Wschodzie. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

2. Za tydzień po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek św. Mikołaja, we wtorek św. Ambrożego,

4. W środę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N. M. Panny. Msze św. o 8.00, 10.00, i 17.00 na tę Mszę zapraszamy szczególnie zapraszamy kandydatów do bierzmowania z Rodzicami.

5. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach Roratnich, niech to będzie wyraz naszej miłości do Matki Bożej i duchowego przygotowania przed rekolekcjami.

6. Dziękujemy za poprowadzenie modlitwy w I sobotę miesiąca.

7. W najbliższą niedzielę prosimy o składkę na ogrzewanie kościoła. Będzie to składka grudniowa na cele parafii.

8. Bóg zapłać Kazimierzowi Magdzie, Grzegorzowi Blatowi, Danielowi Bańce oraz Aleksandrowi Mytychowi za wielokrotne odśnieżanie parkingów oraz dojazdu do kościoła i plebani.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Małgorzatę Ryło, Zofię Maciąg, Genowefę Kata, Helenę Kitrys, Agnieszkę Mierzejewską a o pokierowanie pracami prosimy Pana Kościelnego. P. Kościelnemu dziękujemy za stałe dbanie o odśnieżenie obejścia kościoła i schodów.