2011-11-06
Ogłoszenia Duszpasterskie - XXXII Niedziela Zwykła (06.11. 2011r.)
1. W piątek 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości (93 rocznica odzyskania niepodległości) podczas wieczornego nabożeństwa modlić się będziemy w int. naszej Ojczyzny i za poległych w jej obronie. Prosimy o wywieszenie flag narodowych.

2. W tym tygodniu w liturgii przypada: w środę Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Lateraneńskiej., we czwartek wsp. św. Leona Wielkiego, w piątek wsp. św. Marcina z Tours, w sobotę wsp. św. Jozafata Kuncewicza.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Zespołu "Caritas".

4. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy, Msza św. a później katecheza dla kandydatów do bierzmowania.

5. Za tydzień przeżywać będziemy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym dlatego podejmiemy modlitwę w tej intencji a po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na zew. Kościoła. Również za tydzień po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

6. Również w najbliższą niedzielę prosimy o składkę jako doroczną pomoc dla budującego się kościoła w Zarębkach. Przyjedzie ks. Proboszcz i wygłosi okolicznościowe kazanie.

7. Dziękujemy Róży P. Beaty Reguła za poprowadzenie modlitwy w I sobotę miesiąca. Bóg zapłać Agnieszce Blat i Jackowi Rząsie za dekoracje na listopad.

8. Bóg zapłać za prace przy poszerzaniu parkingu P. Janowi, Wiesławowi i Januszowi Blat. Również dziękujemy młodzieży; Damianowi Blat, Adamowi Skibie, Jakubowi Mytychowi, Krzysztofowi Michałkowi, Maksymilianowi Pyrze za przewiezienie kostki za budynek plebani. Serdecznie dziękujemy za założenie betonowych plomb na drodze od parkingu do plebani : Kacprowi Rozmusowi, Bartłomiejowi Ryło, Jakubowi Mytychowi. Bóg zapłać również za pomoc Kazimierzowi i Michałowi Magdom. Dziękujemy Jakubowi Rząsie i Janowi Kolano za grabienie liści. P. Jackowi Rząsie Bóg zapłać za organizowanie i kierowanie pracami młodzieży.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Katarzyna Wilk, Anna Stępień, Irena Golis, Anna Dypa, Roman Wiącek a o pokierowanie pracami prosimy Pana Kościelnego.