2011-11-13
Ogłoszenia Duszpasterskie - XXXIII Niedziela Zwykła (13.11. 2011r.)
1. Po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

2. Dziś Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Modlimy się prześladowanych chrześcijan a zwłaszcza głodujących w Sudanie Południowym jak również wspieramy materialnie tamtejszych chrześcijan przez zbiórkę do puszek.

3. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest jako pomoc dla budującego się kościoła w parafii Zarębki.

4. W tym tygodniu w liturgii przypada: we czwartek wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, w piątek wsp. bł. Karoliny Kózki Patroni diecezji, w sobotę wsp. bł. Salomei.

5. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy, Msza św. a później katecheza dla kandydatów do bierzmowania.

6. W przyszłą niedzielę - ostatnią niedzielę Roku Liturgicznego oddamy cześć Chrystusowi Królowi Wszechświata. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej i KSM. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie aktu poświęcenia się rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

7. W piątek przed Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia w int. uwikłanych w różne nałogi. Prosimy o poprowadzenie Panie z Zespołu Caritas.

8. Bóg zapłać KSM za przygotowanie liturgii a P. Jackowi Rząsie za dekorację na 11 listopada.

9. Bóg zapłać młodzieży za prace przy kościele i plebani.

10. Za tydzień składka na ogrzewanie kościoła.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Małgorzaty Kardyś, Genowefy Kardyś, Małgorzaty Skowron, Marii Skowron, Anieli Starzec a o pokierowanie pracami prosimy Pana Kościelnego.