2011-12-04
Ogłoszenia Duszpasterskie - II Niedziela Adwentu (04.12. 2011r.)
1. Dzisiejsza niedziela, zgodnie z zarządzeniem Konferencji Episkopatu Polski jest dniem modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie. W związku z tym we wszystkich kościołach naszej Ojczyzny przeprowadzana jest zbiórka do puszek. Zechciejmy swoją modlitwą i ofiarą wesprzeć Kościół na Wschodzie. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

2. Za tydzień po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek św. Mikołaja, w środę św. Ambrożego,

4. W środę Nowenna do M B N Pomocy. Po Mszy św. P. Prezes zaprasza wszystkich członków i sympatyków na spotkanie na plebanię.

5. We czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N. M. Panny. Msze św. o 8.00, 10.00, i 17.00 na tę Mszę zapraszamy szczególnie zapraszamy dzieci z kl II które otrzymają poświęcone medaliki.

6. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach Roratnich, niech to będzie wyraz naszej miłości do Matki Bożej i duchowego przygotowania przed rekolekcjami.

7. Dziękujemy za poprowadzenie modlitwy w I sobotę miesiąca.

8. Nasz kleryk Andrzej Dragan w najbliższą środę 7 XII otrzyma sutannę. Polecajmy go w modlitwach.

9. Kalendarz strażacki.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Małgorzaty Wróblewskiej, Magdaleny Mytych, Bożeny Jamróz, Danuty Korzępa, Czesławy Koń a o pokierowanie pracami prosimy Pana Kościelnego.