2011-12-01
Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki (01.01.2012r)
1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie.

2. W piątek (6I) Uroczystość Objawienia Pańskiego jest to jedno z najstarszych świąt chrześcijańskich. Czcimy w nim objawienie się Boga w widzialnej postaci. Chrystus - objawił się poganom w osobach Trzech Mędrców. Za nimi w bramy Kościoła Chrystusowego wchodzą coraz to nowe ludy. W tradycji polskiej zachował się zwyczaj znaczenia święconą kredą drzwi domów. W czasie Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy. Zechciejmy zgodnie z tradycją naszych ojców nakreślić inicjały Imion Trzech Mędrców (K+M+B) oraz obecny rok 2012, wyrażając pragnienie, aby tylko dobro i błogosławieństwo przekraczało próg naszego domu. Składka z tego dnia przeznaczona jest na misje.

3. W najbliższą niedzielę po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych dla wszystkich członków Żywego Różańca.

4. We czwartek od godz. 8.00 odwiedzimy chorych z posługą duszpasterską.

5. Dalszy porządek kolędy:
Poniedziałek: Ks. Prałat godz. 14.00 od P. Pyrów do P. Prenetów, wtorek godz. 14.00 od P. Mytychów do P. Skowron, środa godz. 14.00 od P. Chruściel do P. Emila Wilka, czwartek 14.00 od P. Trojnackich do P. Wł. Czachora, sobota od 8.30 Ks. Prałat Kolonia od 8.30

6. AK pozyskała dary żywnościowe. W poniedziałek od godziny 13.00 zapraszamy osoby zapisane w MOPSie po odbiór.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Marię Ryło, Jerzego Konia, Witolda Ciska, Marii Maciąg, Michaliny Tylka, Anny Lubach, Marii Preneta