2012-11-11
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXII zwykła (11.11.2012r)
1. Dziś 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości (94 rocznica odzyskania niepodległości) po Mszy św. o godz. 15.00 modlić się będziemy w int. naszej Ojczyzny i za poległych w jej obronie.

2. Również dziś Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym dlatego podejmiemy modlitwę w intencji bardzo krzywdzonych i pozbawianych środków do życia chrześcijan w Egipcie, a po Mszach św. w całej Polsce prowadzona jest zbiórka do puszek na zewnątrz kościoła.

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek wsp. św. Jozafata Kuncewicza, we wtorek śś. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna pierwszych męczenników polskich, w piątek (16 XI) dzień modlitw o kanonizację Jana Pawła II i bł. dla papieża Benedykta XVI, w sobotę wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, w niedzielę wsp. bł. Karoliny Kózkówny.

4. W środę Nowenna do M B N Pomocy.

5. W piątek Panie z Zespołu Caritas prosimy o poprowadzenie modlitwy w int. uwikłanych w nałogi.

6. Spotkanie scholi młodszej dziś po Mszy św. o godz. 8.00.

7. Za tydzień w naszej parafii po Mszy św. o godz. 14.00 odbędzie się II Dekanalny konkurs im. MM Kolbe pod hasłem ?Miłość jest twórcza?. Zapraszamy do udziału wszystkich parafian.

8. Za tydzień składka na pomoc w pracach inwestycyjnych w parafii.

9. Bóg zapłać za prace przy porządkowaniu terenu przy kościele i plebani: P. Jakubowi Kwaśniewiczowi, Bartłomiejowi Ryło, Piotrowi Siemborowi, Wojciechowi Mytychowi, Dominikowi Mastalerzowi, Karolowi Kolano. Bóg zapłać.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Marii Kardyś, Małgorzatę Kardyś, Martę Sukiennik, Czesławy Czachor, Kazimierza Książka, Jolanty Białek a o pokierowanie pracami prosimy Pana Kościelnego.