2012-11-18
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXIII zwykła (18.11.2012r)
1. W przyszłą niedzielę - ostatnią niedzielę Roku Liturgicznego oddamy cześć Chrystusowi Królowi Wszechświata. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej i KSM. W tym roku wyjątkowo wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie aktu poświęcenia się rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu będzie po Mszy św. o godz. 15.00. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek wsp. bł. Salomei, we wtorek wsp. św. Rafała Kalinowskiego, w środę wsp. Ofiarowania N M Panny, we czwartek wsp. św. Cecylii patronki muzyki kościelnej, w sobotę wsp. św. Andrzeja i męczenników koreańskich.

3. W środę Nowenna do M B N Pomocy, po Mszy św. spotkanie Pań z Zespołu Caritas.

4. Dziś w naszej parafii po Mszy św. o godz. 14.00 odbędzie się II Dekanalny konkurs piosenki maryjnej im. MM Kolbe pod hasłem "Miłość jest twórcza". Zapraszamy do udziału wszystkich parafian.

5. Bóg zapłać za ofiary z Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym zebraliśmy 495, zł 17 gr.

6. Dziś składka na pomoc w pracach inwestycyjnych w parafii.

7. Bóg zapłać za prace przy grabieniu i wywózce liści. P. Adamowi i Jackowi Rząsie oraz Kamilowi Czachorowi.

8. Spotkanie przed pielgrzymką do Ziemi Świętej w najbliższy czwartek (22XI) po Mszy św. wieczornej. Godzina 18.00. Prosimy by dokonać w tym dniu części wpłaty 1000 zł i 100$.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Wacława Hejnasza, Urszuli Kurdziel, Heleny Kwaśnik, Joanny Kwaśnik, Agaty Pytlak, Urszuli Pytlak a o pokierowanie pracami prosimy Pana Kościelnego.