2012-12-16
Ogłoszenia Duszpasterskie - III Niedziela Adwentu (16. 12. 2012r.)
1. Dziś rozpoczynamy Rekolekcje Święte. Prosimy Boga by nam udzielił swoich darów w tym świętym czasie przez posługę Ojca rekolekcjonisty. We wtorek dzień pokuty i pojednania. Spowiedź od 14-15.30 i od 16.00-18.00. W tym dniu Msza św. wyjątkowo o godz. 18.00. Zakończenie nauk rekolekcyjnych w środę w tym dniu Ojciec Rekolekcjonista udzieli specjalnego błogosławieństwa. W dowód wdzięczności za trud głoszenia słowa Bożego ofiary złożone w środę na tacę będą przeznaczone jak pomoc w budowie kościoła który wraz z parafianami wznosi Ojciec Rekolekcjonista. Dokładny program jest umieszczony w gablotach. Przypominamy, że za udział w rekolekcjach, wysłuchanie co najmniej trzech nauk można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dziś rozpoczynamy nowennę przed Bożym Narodzeniem.

2. Spotkanie scholi na plebani po Mszy św. o godz. 8.00.

3. W środę po Mszy św. o godz. 9.00 odwiedzimy chorych przed Świętami. Prosimy zgłaszać do zakrystii tylko te osoby, które nie odwiedzamy w ciągu roku. Do pozostałych przyjedziemy tak jak w każdy I-szy piątek.

4. W tym tygodniu (czwartek, piątek i sobota) przypadają Kwartalne Dni Modlitw w int prawdziwie chrześcijańskiego życia rodzin.

5. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia w int uwikłanych w nałogi. Prosimy
o poprowadzenie modlitwy Panie z Zespołu Caritas.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek jako pomoc Kościołowi na Wschodzie. Złożyliśmy 651zł 80 gr. Bóg zapłać.

7. Bóg zapłać P. Henrykowi Sondejowi i Władysławowi Kiwakowi za remont krzeseł na salkę dla młodzieży.

8. Dziś składka na ogrzewanie kościoła.

9. Młodzież z KSM przygotowała piękne stroiki świąteczne. Można będzie je nabyć przy wyjściu dziś i w kolejne dni do zakończenia rekolekcji.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny:Małgorzaty Gąska, Lucyny Bebło, Barbary Michałek, Wandy Kłoda, Jadwigi Kolano, Elżbiety Blat a o pokierowanie pracami prosimy Pana Kościelnego.