2013-11-03
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXI zwykła (03.11.2013r)
1. Dziś po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek wsp. św. Karola Boromeusza, w sobotę święto rocznicy poświęcenia bazyliki Lateraneńskiej.

3. W środę nowenna do M B N Pomocy. Zapraszamy szczególnie dzieci i rodziców z kl. II oraz kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. na plebani spotkanie Zespołu Caritas.

4. Zatydzień przeżywać będziemy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym dlatego podejmiemy modlitwę w tej intencji.

5. Dziś po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie scholi na plebani.

6. Modlitwy wypominkowe za zmarłych po Mszy św. wieczornej.

7. W najbliższą niedzielę w naszej parafii po Mszy św. o godz. 14.00 odbędzie się III konkurs Piosenki Religijnej Dekanatów Kolbuszowskich im. MM Kolbe pod hasłem ?Być solą ziemi?. Zapraszamy do udziału wszystkich parafian.

8. Bóg zapłać Adamowi Skibie i Maksymilianowi Pyrze za prace przy grabieniu liści i porządkowaniu terenu przy kościele. Bóg zapłać P. Jackowi Rząsie i Agnieszce Blat za dekoracje na miesiąc listopad.

9. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Wsi Werynia zaprasza w poniedziałek- 04.11. 2013 r. do świetlicy na plebanii na godz. 18.30 na spotkanie z zaproszonym gościem, który przedstawi możliwości pozyskiwania i korzystania ze środków unijnych. Serdecznie zapraszamy.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Marii Czachor, Zofii Kiwak, Anny Bieleń, Zofii Frysztak, Stanisława Bebło, Bogdana Pyry a o pokierowanie pracami prosimy Pana Kościelnego.

11. Zmarł śp. Henryk Wroński wyprowadzenie ciała z kaplicy przedpogrzebowej w środę o godz. 13.45, Msza św. pogrzebowa o godz. 14.00