2013-11-10
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXII zwykła (10.11.2013r)
1. Dziś w naszej parafii po Mszy św. o godz. 14.00 odbędzie się III konkurs Piosenki Religijnej Dekanatów Kolbuszowskich im. MM Kolbe pod hasłem "Być solą ziemi". Zapraszamy do udziału wszystkich parafian.

2. Obecna niedziela przeżywana jest jako Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym w Nigerii dlatego podejmujemy modlitwę i ofiary w tej intencji.

3. W poniedziałek 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości (95 rocznica odzyskania niepodległości) podczas wieczornego nabożeństwa modlić się będziemy
w int. naszej Ojczyzny i za poległych w jej obronie. Prosimy o wywieszenie flag narodowych.

4. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek wsp. św. Marcina z Tours, we wtorek wsp. św. Jozafata Koncewicza, wsp. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaakai Krystyna.

5. W środę nowenna do M B N Pomocy. Zapraszamy szczególnie dzieci i rodziców
z kl. II oraz kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. na plebani katecheza dla kandydatów do bierzmowania.

6. W piątek prosimy Panie z Zespołu Caritas o poprowadzenie Koronki do Bożego Miłosierdzia w int. uwikłanych w nałogi.

7. Jest zaproszenie na odsłonięcie pomnika Żołnierzy Wyklętych a wśród nich naszego rodaka mjr. Józefa Batorego. Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Rzeszowskiego Jana Wątroby będzie miała miejsce w Bazylice OO. w Rzeszowie w najbliższą niedzielę (17 listopada) na godz. 10.30.

8. Dziś po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie scholi na plebani.

9. Za tydzień składka na cele inwestycyjne parafii.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Marii Pyra, Justyny Zawadzkiej, Eweliny Turbak, Krzysztofa Siembora, Piotra Głowisia, Danuty Stępień, Stanisława Antosa a o pokierowanie pracami prosimy Pana Kościelnego.