2013-11-17
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXIII zwykła (17.11.2013r)
1. W przyszłą niedzielę - ostatnią niedzielę Roku Liturgicznego oddamy cześć Chrystusowi Królowi Wszechświata. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej i KSM. W tym dniu zakończenie Roku Wiary, można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Prosimy przynieść świece na Mszę św. na godz. 10.00.

2. W związku z tajfunem na Filipinach, który spowodował śmierć wielu osób i wielkie zniszczenia, na wezwanie Ojca Świętego i Episkopatu niedziela, 17 listopada, jest dniem modlitwy i pomocy materialnej dla Filipin. W związku z tym w całym kraju zorganizowana jest zbiórka do puszek na pomoc ofiarom kataklizmu.

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek wsp. bł. Karoliny Kózkówny patronki naszej diecezji, we wtorek wsp. bł. Salomei, w środę wsp. św. Rafała Kalinowskiego, we czwartek wsp. Ofiarowania N. M. Panny, w piątek wsp. św. Cecylii

4. W środę nowenna do M B N Pomocy. Zapraszamy szczególnie dzieci i rodziców
z kl. II oraz kandydatów do bierzmowania.

5. Dziś po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie scholi na plebani.

6. Dziś składka na cele inwestycyjne parafii.

7. Bóg zapłać P. Arkadiuszowi Dypie za pracę przy pielęgnacji zieleni przy kościele. Bóg zapłać P. Jackowi Rząsie, Małgorzacie Rozmus, Maksymilianowi Pyrze i Adamowi Skibie za prace porządkowe wykonane na rzecz parafii.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Zbigniewa Blata, Krystyny Jamróz, Bernadeta Wilk, Bożena Czachor, Danuta Michałek a o pokierowanie pracami prosimy Pana Kościelnego.