2014-12-14
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela III Adwentu (14.12.2014r.)

1. Dziś rozpoczynamy Rekolekcje Święte. Prosimy Boga by nam udzielił swoich darów w tym świętym czasie przez posługę Ojca rekolekcjonisty. We wtorek dzień pokuty i pojednania. Spowiedź od 14-15.30 i od 16.00-18.00. W tym dniu Msza św. wyjątkowo o godz. 18.00. Zakończenie nauk rekolekcyjnych w środę w tym dniu Ojciec Rekolekcjonista udzieli specjalnego błogosławieństwa. W dowód wdzięczności za trud głoszenia słowa Bożego ofiary złożone w środę na tacę będą przeznaczone jak pomoc w budowie kościoła który wraz z parafianami wznosi Ojciec Rekolekcjonista. Dokładny program jest umieszczony w gablotach. Przypominamy, że za udział w rekolekcjach, wysłuchanie co najmniej trzech nauk można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. W środę nowenna do M B N Pomocy i początek Nowenny przed Bożym Narodzeniem.

3. W tym tygodniu (czwartek, piątek i sobota) przypadają Kwartalne Dni Modlitw w int. prawdziwie chrześcijańskiego życia rodzin.

4. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia w int uwikłanych w nałogi. Prosimy o poprowadzenie modlitwy Panie z Zespołu Caritas.

5. Za tydzień składka na ogrzewanie kościoła.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek jako pomoc Kościołowi na Wschodzie. Złożyliśmy 658zł 20 gr. Bóg zapłać.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Anny Bieleń, Zofii Kiwak, Zofii Frysztak, Anny Frysztak, Marii Pyra, Bogdana Pyry a o pokierowanie pracami prosimy Pana Kościelnego.