2015-11-01
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXI zwykła (01.11.2015r)

1. Dziś Uroczystość Wszystkich Świętych. Odpust w Kolbuszowskiej Kolegiacie o godz. 11.00. Po południu Msza św. o godz. 14.00. a po niej procesja na cmentarz. W poniedziałek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Msze św. o 6.30, 10.00 i 17.00. Przypominamy i zachęcamy by zyskiwać odpusty za zmarłych.

2. Zmiana Tajemnic Różańcowych za tydzień po sumie.

3. W środę Nowenna do M B N Pomocy. Po Mszy św. P. Prezes zaprasza na spotkanie.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek miesiąca Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz.  30 i o 17.00. Od 8.00 - odwiedzimy chorych z posługą duszpasterską. W sobotę z racji I soboty miesiąca prosimy o poprowadzenie modlitwy Różańcowej, Różę Jana Rząsy.

5. Spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania we czwartek po wieczornej Mszy św.

6. Za Za tydzień przeżywać będziemy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym w Syrii, dlatego podejmiemy modlitwę w tej intencji a po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na zewnątrz kościoła.

7. Zakończyły się nabożeństwa październikowe. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w modlitwę; rodzicom, dzieciom, grupom prowadzącym Różaniec, w szczególności dziękujemy Małgorzacie Rozmus, Agnieszce Skiba i Jackowi Rząsie.

8. Modlitwy wypominkowe za zmarłych po Mszy św. wieczornej oprócz I piątku miesiąca w tym dniu modlitwa wypominkowa przed południem. Dodatkowo w każdy piątek listopada o godz. 20.00 modlitwy za zmarłych.

9. W ubiegłą niedzielę na wszystkich Mszach św. było nas 713 osób.

10. Msze św. od uczestników pogrzebu oraz niektóre intencje zamawiane za + Józefa Blata zostały przekazane, na życzenie Rodziny, w formie gregorianki i będą odprawiane poza parafią od 15 XI – 14 grudnia

11. Bóg zapłać za piękne wygrabienie liści z terenu przykościelnego, sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Marii Drąg, Marii Jamróz, Grażyny Pupa, Feliksa Białka, Agnieszki Białek, Danuty Pyra, Józefa Białka.