2015-11-08
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXXII zwykła (08.11.2015r)

1. Po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek święto Poświęcenia Bazyliki Lateraneńskiej, we wtorek wsp. św. Leona Wielkiego, w środę wsp. św. Marcina z Tours, we czwartek wsp. św. Jozafata Koncewicza, w piątek wsp. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna pierwszych męczenników polskich.

3. Dziś przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym w Syrii, dlatego podejmiemy modlitwę w tej intencji a po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na zewnątrz kościoła.

4. W środę Nowenna do M B N Pomocy. Po Mszy św. spotkanie Zespołu Caritas.

5. W środę 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości (97 rocznica odzyskania niepodległości) podczas wieczornego nabożeństwa modlić się będziemy w int. naszej Ojczyzny i za poległych w jej obronie. Serdecznie zapraszamy parafian do udziału w modlitwach. Prosimy o wywieszenie flag narodowych.

6. Spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania we czwartek po wieczornej Mszy św.

7. Zachęcamy do udziału w modlitwach wypominkowych.

8. Rekolekcje adwentowe poprowadzi ks. dr Przemysław Sawa z Bielska wraz z grupą ewangelizacyjną. Początek w I-szą niedzielę Adwentu 29 listopada. Módlmy się w int. Ojca Rekolekcjonisty i o dobre owoce rekolekcji dla nas.

9. Bóg zapłać Róży Jana Rząsy za poprowadzenie modlitwy różańcowej.

10. Bóg zapłać P. Jackowi Rząsie, Maksymilianowi Pyrze, Wojciechowi Cesarzowi i Karolowi Kolano za prace porządkowe i wywiezienie liści z terenu przykościelnego a P. Kazimierzowi Kurdzielowi za użyczenie ciągnika.

11. Za tydzień składka na cele inwestycyjne parafii.

12. Spotkanie Stowarzyszenia na plebani w poniedziałek po wieczornej Mszy św.

13. Bóg zapłać za piękne wygrabienie liści z terenu przykościelnego, sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Marii Dragan, Zbigniewa Oko, Bożeny Kościelny, Zofii Rozmus, Henryka Białka, Krystyny Tylutkiej i Ewy Rams.