2016-11-06
Ogłoszenia niedziela XXXII zwykła - 06.11.2016r

1. Dziś po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w środę święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Lateraneńskiej, we czwartek wsp. św. Leona Wielkiego, piątek wsp. św. Marcina z Tours, w sobotę wsp. św. Jozafata Kuncewicza.

3. W piątek 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości, zapraszamy na wieczorne nabożeństwo podczas którego modlić się będziemy w int. naszej Ojczyzny i za poległych w jej obronie. Z tej racji schola przygotowała program patriotyczny, który rozpocznie się po Mszy św. ok. godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy. Prosimy o wywieszenie flag narodowych. W tym dniu udzielona została dyspensa od pokarmów mięsnych.

4. W środę nowenna do MBN Pomocy. Po Mszy św. spotkanie Zespołu Caritas i Akcji Katolickiej.

5. We czwartek po Mszy św. spotkanie kandydatów do Bierzmowania.

6. Zachęcamy do udziału w modlitwach wypominkowych.

7. Najbliższą niedzielę przeżywać będziemy jako VIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Dlatego podejmujemy modlitwę w tej intencji a na zewnątrz kościoła tak jak w całej Polsce będzie zbiórka do puszek na ten cel.

8. Rekolekcje adwentowe w tym roku poprowadzi ks. Marek Kędzior z Ropczyc. Początek w III niedzielę Adwentu 11 grudnia. Módlmy się w int. Ojca Rekolekcjonisty i o dobre owoce rekolekcji dla nas.

9. Pod chórem na stoliku składamy deklaracje pomocy w ramach akcji Rodzina Rodzinie.

10. Zakończyły się nabożeństwa październikowe. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w modlitwę; rodzicom, dzieciom, grupom prowadzącym Różaniec, w szczególności dziękujemy Małgorzacie Rozmus, Andżelice Mytych,Agnieszce Skiba i Jackowi Rząsie.

11. Bóg zapłać Róży Jana Rząsy za poprowadzenie modlitwy różańcowej.

12. Bóg zapłać za ofiary na Seminarium. Złożyliśmy 1020.41gr.

13. Bóg zapłać P. Józefowi za wykonanie prac blacharskich na rzecz parafii.

14. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy kolejne Rodziny: Barbara Starzec, Tadeusz Mytych, Czesław Mytych, Katarzyna Czachor, Adela Lenart, Maria Tylutka, Katarzyna Koń,