2016-12-11
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela III Adwentu (11.12.2016 r)

1. Dziś rozpoczynamy Rekolekcje Święte. Prosimy Boga by nam udzielił swoich darów w tym świętym czasie przez posługę Ojca rekolekcjonisty. We wtorek dzień pokuty i pojednania. Spowiedź od 14-15.30 i od 16.00-18.00. W tym dniu Msza św. wyjątkowo o godz. 18.00. Zakończenie nauk rekolekcyjnych w środę w tym dniu Ojciec Rekolekcjonista udzieli specjalnego błogosławieństwa. W dowód wdzięczności za trud głoszenia słowa Bożego ofiary złożone w środę na tacę będą przeznaczone jako pomoc w pracy z rodzinami naszej diecezji, których O. Rekolekcjonista jest Duchowym Opiekunem. Dokładny program jest umieszczony w gablotach. Przypominamy, że za udział w rekolekcjach, wysłuchanie co najmniej trzech nauk można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek wsp. św. Łucji, w środę wsp. św. Jana od Krzyża,

3. We wtorek 13 XII rocznica ogłoszenia stanu wojennego. Módlmy się w int. Ojczyzny

4. W tym tygodniu (środa, czwartek i piątek) przypadają Kwartalne Dni Modlitw w int. prawdziwie chrześcijańskiego życia rodzin.

5. W piątek rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus.

6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania we czwartek po wieczornej Mszy św.

7. W piątek przed Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia a po Eucharystii spotkanie Pań z Zespołu Caritas.

8. W najbliższą niedzielę prosimy członków Rady Duszpasterskiej na spotkanie na plebanie. Ze względu na ważne sprawy prosimy wszystkich Członków o przybycie.

9. Bóg zapłać Oazie Dzieci Bożych, Zespołowi Caritas i Szkolnemu Kołu Caritas za przygotowanie spotkania ze św. Mikołajem.

10. Osoby które zadeklarowały pomoc dla rodzin z Bliskiego Wschodu mogą składać ofiary w zakrystii.

11. Za tydzień składka na cele inwestycyjne parafii.

12. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy kolejne Rodziny: Leszka Bielenia, Ewy Babula, Józefa Rębisza, Romana Wilka, Anny Komanieckiej, Iwony Bąba, Zofii Zygo, Albiny Sudoł, Kingi Bieleń, Józefa Gołąbka