2017-09-18

2017-09-17

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIV zwykła (17.09.2017r)

2017-09-11

2017-09-10

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXIII zwykła (10.09.2017r)
Copyright © 2017 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2017-04-30
Ogłoszenia Duszpasterskie - III Niedziela Wielkanocna (30.04.2017r)

1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Bibijny.

2. Za tydzień po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

3. W liturgii wspominamy: w poniedziałek wsp. św. Józefa Rzemieślnika odpust w Przedborzu, we wtorek wsp. św. Atanazego, w środę Uroczystość M B Królowej Polski-odpust w Widełce, we czwartek wsp. św. Floriana Patrona strażaków, w sobotę święto śś. AP. Filipa i Jakuba.

4. Od jutra rozpoczynamy nabożeństwa majowe. W dni powszednie nabożeństwa majowe o godz. 18. 00 a później msza św. w niedzielę majówka przed mszą św. o godz. 15.00. Zachęcamy parafian szczególnie dzieci do licznego udziału w nabożeństwach majowych a także do śpiewania lub odmawiania Litanii przy kapliczkach i krzyżach przydrożnych.

5. We wtorek spowiedź dla dzieci z kl. III o godz. 16.00. W środę ( 3 maja) Uroczystość I Komunii św. dla uczniów kl. III podczas Mszy św. o godz. 10.00, dlatego prosimy rodziców dzieci kl. II o dekorację świątyni.

6. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i sobota miesiąca maja. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź we czwartek od 17.00 dla dzieci i w piątek od 17.00 dla starszych i w sobotę od 17.00. W I piątek miesiąca Msze wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezus a rano o godz.6.30 i  popołudniu o godz. 17.00. W tym dniu chorych odwiedzimy z posługą kapłańską od godz. 8.00. W sobotę prosimy Różę Bronisławy Kardyś. Zachęcamy do odprawiana  pięciu pierwszych sobót miesiąca.

7. Za tydzień odpust w Porębach Dymarskich. Również w tym dniu z racji Imienin Ks. Dziekana zechciejmy polecić Dobremu Bogu przez pośrednictwo świętego Stanisława, Księdza Solenizanta by wyprosić mu potrzebne łaski i błogosławieństwo w dalszej posłudze kapłańskiej. Uroczysta Msza św. w int. Ks. Dziekana w niedzielę o godz. 10.00.

8. Po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie Rady Duszpasterskiej.

9. Zespół Caritas dziękuje. Złożyliśmy w 46 skarbonkach 849,66gr. Bóg zapłać.

10. Bóg zapłać P. Jackowi Rząsie, Krystianowi i Maksymilianowi Pyra, Wojciechowi Mytychowi i Karolowi Kolano za rozmontowanie dekoracji z Wielkiego Tygodnia.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania Rodziny we wtorek: Jolanty Sitko, Elżbiety Micek, Roberta Skrzeczewskiego, Zofii Korzępa, w sobotę prosimy Rodzin: Magdaleny Kret, Barbary Fitał, Kazimiery Piórek, Marii Ryło, Marii Koń.