2017-06-26

2017-06-25

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XII zwykła (25.06.2017r)

2017-06-19

2017-06-18

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XI zwykła (18.06.2017r)
Copyright © 2017 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2017-06-11
Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Trójcy Świętej (11.06.2017r)

1. Dziś odpust w Mechowcu o godz. 11.00.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek św. Antoniego z Padwy, w środę wsp. bł. Michała Kozala, w sobotę wsp. św. Alberta Chmielowskiego.

3. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy.

4. We czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa P Msze św. w tym dniu o 8.00, o 10.00 i po południu o godz. 15.00.  Po Mszy św. o godz. 10.00 wyruszymy w procesji eucharystycznej do 4 ołtarzy. Pamiętajmy, że udział w procesji jest publicznym aktem wyznania i zamanifestowania naszej wiary. Dziękując Jezusowi za dar Eucharystii zaangażujmy się w przygotowanie ołtarzy. Prosimy także wszystkich parafian o udekorowanie domów, wystawienie obrazów. Wieczorem o godz. 18.00 wyjazd na koncert „Jednego Serca, Jednego Ducha” powrót ok. godz. 23.00.

5. Na uroczystą procesję prosimy członków OSP w galowych strojach. Prosimy nadto przygotować feretrony i sztandary. W procesji winny wziąć udział wszystkie dzieci. Dzieci I-komunijne niech przyjdą w odświętnych strojach.

6. Kościelny prosi odpowiedzialnych za poszczególne ołtarze Bożego Ciała by przyszli przeglądnąć metalowe elementy konstrukcji we wtorek po wieczornej Mszy św.

7. Bóg zapłać młodzieży za pracę przy kościele: Andżelika Mytych, Andżelika Lenart, Klaudia Bąk, Szymon Wilk, Dawid Blat, Mariola Mytych, Wiktoria Jagodzińska.

8. Bóg zapłać za ofiary do puszek złożyliśmy 627,20gr..

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Joanny Potockiej, Anny Bajor, Haliny Reguła, Lucyny Wiącek, Agnieszki Wit, Krystyny Starzec, Zofii Tendera

10. Na życzenie Rodziny +Anny Starzec Msze św. zamawiane indywidualnie i od uczestników pogrzebu zostały przekazane w formie gregorianki poza parafię i zostaną odprawione w dniach od 1-30 lipca