2017-11-20

2017-11-19

Ogłoszenia niedziela XXXIII zwykła (19.11.2017r)

2017-11-13

2017-11-12

Ogłoszenia niedziela XXXII zwykła (12.11.2017r)
Copyright © 2017 by Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni.

2017-10-01
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela XXVI zwykła (01.10.2017r)

1. Dziś po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

2. Po południu o godz. 15.00 rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Informujemy, że pod zwykłymi warunkami za udział w tym nabożeństwie - można zyskać odpust zupełny. Nabożeństwa będą w dni powszednie o godz. 17.00 po nich Msza św. Od poniedziałku do piątku o godz. 20.00 będzie modlitwa różańcowa dla pracujących. Zapraszamy.

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek wsp. św. Aniołów Stróżów, w środę wsp. św. Franciszka z Asyżu, we czwartek wsp. św. Faustyny Kowalskiej, w sobotę wsp. N M P Różańcowej.

4. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. Zapraszamy szczególnie dzieci z kl. III Sz. P. i młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek  miesiąca. W związku z tym spowiedź św. dla dzieci i młodzieży w czwartek od godz.16.00. W I piątek miesiąca - spowiedź św. dla starszych od godz.16.00. Od 8.00 - odwiedzimy chorych z posługą duszpasterską. W te dni od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu.

6. W sobotę, 7 października 2017 w święto Matki Bożej Różańcowej odbędzie się ogólnopolska akcja modlitewna: „Różaniec do granic”. W naszej parafii nabożeństwo rozpocznie się o godz. 16.00. Prosimy Grupę Modlitewną o poprowadzenie rozważań z racji I-szej soboty miesiąca, następnie drugą część Różańca poprowadzi AK, trzecią część PZC, a czwartą młodzież. Następnie zostanie odprawiona Msza św. Zapraszamy wszystkich parafian do tej wyjątkowej modlitwa za Ojczyznę i świat. Więcej informacji rozaniecdogranic.pl. oraz w telewizji TVP Info i TV Trwam.

7. Za tydzień po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie z Rodzicami młodzieży z kl. III gimnazjum.

8. W niedzielę, 8 października, będziemy przeżywać XVII Dzień Papieski pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”. Z tej racji jak co roku zbierać będziemy ofiary do puszek na zewnątrz kościoła na rzecz stypendiów dla młodzieży uzdolnionej a pochodzącej z rodzin ubogich.

9. Bardzo prosimy parafian o składanie podpisów popierających prawną obronę życia.

10. Bóg zapłać za ofiary do puszek na Radio Via złożyliśmy 511,30gr.

11. Po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie scholii.

12. Kino „Zorza” w Rzeszowie zaprasza 11 października o godz. 19.00 na przedpremierową projekcję filmu „Dwie korony”, opowiadającego  o życiu św. Maksymiliana Kolbe.  Prosimy o zapisy w zakrystii.

13. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania prosimy Rodziny: Janiny Czachor, Grażyny Wilk, Jana Mytycha, Teresy Pastuła, Danuty Kurdziel, Barbary Poborca