2017-11-05
Ogłoszenia niedziela XXXI zwykła (04.11.2017r)

1. Dziś po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

2. Zakończyły się nabożeństwa październikowe. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w modlitwę; rodzicom, dzieciom, grupom i osobom prowadzącym Różaniec, ten przed Mszą św. oraz wieczorny.

3. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. Zapraszamy szczególnie dzieci z kl. III Sz. P. i młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Po nabożeństwie AK i Caritas zaprasza na różaniec na cmentarz do Kolbuszowej. Zbiórka na parkingu.

4. Modlitwy wypominkowe za zmarłych po Mszy św. wieczornej.

5. W Święto Niepodległości, 11 listopada, zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo patriotyczne przygotowane przez scholę. Zapraszamy do modlitwy za Ojczyznę i prosimy o wywieszenie flag.

6. W niedzielę, 12 listopada, będziemy przeżywać IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, pod hasłem „Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie”. Jest prośba o zbiórkę do puszek na ten cel.

7. Msza św. w intencji wszystkich Seniorów naszej parafii za tydzień o godz. 15.00 a później spotkanie. Zaprasza KGW.

8. Dziś zbiórka do puszek w ramach zbiórki jesiennej na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie. Wszystkim za ten dar Ks. Rektor, Księża Przełożeni i Alumni składają z serca „Bóg zapłać” i zapewniają o codziennej modlitwie w intencji dobroczyńców.

9. Na prośbę parafian 20 listopada zostanie powtórnie ustawiony kontener na makulaturę jako pomoc w wykopaniu studni ks. Edwardowi Ryfie w Czadzie. Prosimy o wsparcie tej inicjatywy.

10. Po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie scholii.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy kolejne Rodziny: Beaty Reguła, Marii Blat, Marii Drąg, Marii Jamróz, Grażyny Pupa, Feliksa Białka, Agnieszki Białek, Józefa Białka, Danuty Pyra.