2017-12-17
Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela III Adwentu (17.12.2017r)

1. Dziś kończymy Rekolekcje Święte. Dziękujemy Bogu za to że udzielił swoich darów w tym świętym czasie przez posługę Ojca rekolekcjonisty. Ks. Marek, sam był misjonarzem w Afryce a teraz jest odpowiedzialny za Dzieła Misyjne w diecezji przemyskiej i proboszczem kończącym budowę kościoła w Łańcucie. Przypominamy, że za udział w rekolekcjach, wysłuchanie co najmniej trzech nauk można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. W środę nowenna do M B N Pomocy.

3. W sobotę od godz. 8.00 odwiedzimy chorych z posługą duszpasterską.

4. Również w sobotę na wieczornej Mszy św. przyjęcie nowych ministrantów. Dziękujemy Przemkowi Starcowi za prowadzenie zbiórek.

5. W przyszłą niedzielę Wigilia Uroczystości Bożego Narodzenia. Zwyczajowo owstrzymujemy się od pokarmów mięsnych.

6. Dziś składka na cele inwestycyjne.

7. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek jako pomoc Kościołowi na Wschodzie. Złożyliśmy 652 zł. Bóg zapłać.

8. Tomasz Ryczek składa Bóg zapłać za ofiarowanie ziemniaków 1700 kg. dla Domu Rekolekcyjnego w Przybyszówce. Ofiarowali : P. Stanisław Fitał, Władysław Czachor, Tadeusz Frysztak, Kazimierz Kurdziel, Jerzy Jamróz, Stanisław Mytych, Julian Dragan a za zorganizowanie transportu dziękujemy P. Andrzejowi Nowakowi.

9. W najbliższą sobotę i niedzielę KSM będzie rozprowadzać stroiki świąteczne.

10. Spotkanie scholi po Mszy św. o godz. 8.00

11. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Lucyny Antos, Krystyny Kopeć, Czesławy Bebło, Zofii Mytych, Marii Mytych, Józefa Nowaka, Bogumiły Nowak, Stanisława Wachnickiego.